28 maj 2014

What can we do, when it rains?

Hej
Ojojoj, trochę mnie tu nie było. Dzisiejszy post miał dotyczyć mojego pobytu w Paryżu, ale nie mam jeszcze wszystkich, potrzebnych mi zdjęć, więc post napiszę, mam nadzieję, w przyszłym tygodniu.
 Dzisiejszy post napisałam z myślą o pogodzie, która ostatnio przybyła do mojej miejscowości. U was też jest tak brzydko i deszczowo? Byłam bardzo zadowolona, kiedy temperatura przekraczała nawet 28 stopni. No, ale byłam przygotowana na to, że to się zmieni. Lecz nie myślałam, że tak szybko. Miejmy nadzieję, że niedługo znów powrócą piękne, słoneczne dni. Co możemy robić kiedy pada deszcz? Pomysłów zawsze jest wiele, ale kiedy przychodzi co do czego, nagle nikt nie ma pomysłu. Dlatego ja jestem taka sprytna ( na pewno), że spisałam sobie te pomysły do pamiętnika.

♥ Przerób zdjęcia
♥ Pobaw się w DIY
♥ Pomyśl nad kolejnym postem
♥ Ugotuj coś
♥ Pobaw się ze zwierzakiem (lub rodzeństwem)
♥ Skomentuj inne blogi
♥ Obejrzyj film z popcornem lub tabliczką czekolady
♥ Zmień wystrój swojego pokoju
♥ Poczytaj coś
♥ Naucz się czegoś nowego
♥ Zrób coś na co nigdy nie masz czasu          

Pomysłów jest naprawdę mnóstwo. Najważniejsze aby dobrze wykorzystać czas, który mamy do dyspozycji. A wy jakie macie pomysły? Piszcie w komentarzach. 
Kiedy jeszcze były te wspaniałe, ciepłe (nawet gorące!) dni, rozkładałam się w swoim ogródku z książką, czymś do jedzenia i napawałam się szczęściem. Było tak przyjemnie, nawet zdążyłam się opalić. Miejmy nadzieję, że pogoda niedługo się zmieni. 


Sklejanka z ostatnich dni i tygodni (dziękuję bardzo jakości bloggera).

Przepraszam za jakość tych zdjęć, ale jak sami może zauważyliście, ostatnio jakość bloggera bardzo się zmieniła. niestety nie w pozytywny sposób. 

To byłoby dzisiaj na tyle. W kolejnym tygodniu powinien się, jak już wspominałam, pojawić post o Paryżu, więc do napisania.
Dziękuję za komentarze, obserwacje i wyświetlenia
xoxo Kika 
 

9 maj 2014

Not treasure is a friend but friend is a treasure

Hejj
 Postanowiłam, iż dzisiejszy post będzie postem tematycznym, dotyczącym przyjaźni. Pierwsze skojarzenia ze słowem przyjaźń? Przyjaciel, zaufanie, szczęście itp. Nie skarb jest przyjacielem, ale przyjaciel jest skarbem, jak mówi nam tytuł. Faktycznie przyjaciel to skarb. Jeśli mamy problem, utrapienie, jesteśmy nieszczęśliwi itd., możemy zwrócić się do takiej osoby. Ta osoba jest godna zaufania, którego nie zawiedzie, jest dla nas wsparciem i pomocą. Taką osobę nazywamy przyjacielem. Przyjaciela trudno jest zdobyć, a łatwo stracić. Jeśłi już zdobędziemy taki skarb, trzeba o niego dbać.  A wy jak myślicie kto to jest przyjaciel? Dodaję parę zdjęć z ostatniej sesji, którą zrobiłam sobie właśnie z moimi dwoma przyjaciółkami.Bluzka - Stradivarius, Kurtka - ???


 
 
Jakie macie przemyślenia na temat przyjaźni?
Do napisania niedługo!
xoxo, Kika